تبلیغات
IRANIAN LEE SEUNG GI AIREN - world family book
just about lsgand airen

world family book

سه شنبه 28 خرداد 1392 09:38 ق.ظ

نویسنده : ROXANA
ارسال شده در: world airen ، lee seung gi and news ،

سلامی دوباره به همه ی آیرن ها ی عزیز ایران.

سلام.یادتونه که گفتم وبلاگ آیرن های کره خیلی وب خوبیه و منم توش نویسنده هستم.وگفتم مسابقات زیادی برگزار میکنه مثلا یه بار گفته بود یه جمله عاشقانه برای سونگ گی بنویسید و بعد ازش عکس بگیرید و برای ما بفرستید ویا قبلا گفتم که نظرمون رو درباره ی هر قسمت کتاب خانوادگی گو بگیم.و یا حتی پیام تبریک به خاطر 9th debut anniversary که چند وقت پیش بود و منم با تاخییر تبریگ گفتم و میگم.

ولی یه بار مسابقه گذاشته بود که هر آیرنی درباره ی کشور خودش و جاهای دیدنیش و ... خلاصه خیلی از مکانهای کشورش برای سونگ گی بنویسه و بعد ما آنها رو در کتابی به نامworld family book جمع آوری میکنیم و به سونگ گی میدیم اولش فقط برای کشورهایی مثل اندونزی-کره-ژاپن-فیلیپین-ترکیه و... بود ولی بعد به درخواست من و یه ایرانیه عزیز دیگه و کشوری مثل آذربایجان من هم تونستم درباره ی ایران عزیز مطلب بذارم و اینجا رو نه تنها به سونگ گی و بلکه به کل قاره ی آسیا معرفی کنم درباره ی تمام مکانهای دیدنی و تاریخی-رستورانها و کافی شاپها-مکانهای توریستی و تفریحی-بازار ها-و حتی غذاها و دریای کیش مطلب گذاشتم و جالبه که بدونید همه حسابی تعریف کردن و گفتن ما باید ایران رو ببینیم و در ضمن غذاهای خیلی خوشمزه ای به نظر دارید.

و حالا میخواستم این افتخار رو به شما بگم و بازم بگم که اونها هم به قولشون عمل کردن و world family book رو درست کردند که عکسشو میبینید و امیدوارم به سونگ گی بدنش من فقط از طرف خودم حرف نزدم بلکه از طرف همتون گفتم.

منم سعی میکنم از اینجور مسابقه ها بذارم.راستی میدونید منم میخواستم یه بار یه کتاب راجع به سونگ گی بنویسم ولی وقت نشد؟

خوب نظرتون راجع به world family book & iran airenچیه؟

 

 

 
دیدگاه ها : نفر درباره ی world family book گفتن...
آخرین ویرایش: یکشنبه 10 شهریور 1392 01:11 ب.ظ
ساخت کد موزیک آنلاین